kolmapäev, 30. november 2016

Mütsist ja nimesiltidest.

 See müts sõidab peagi Tartu poole. On seda sõitu juba tegelikult häbiväärselt kaua oodanud. Sai suure suuga lubatud sõbrannale müts, aga siis selgus et on vaja vahepeal harutada ja... asi jäigi mõneks ajaks seisma. Et kuidas nüüd täpselt edasi või tuleb hoopis veel veidi harutada. Aga valmis ta sai. Selline sloughi tüüpi ehk tagantpoolt pikem ja lotakam. Lõng meriinovillase segu ja pehmuseks juurde kodustest varudest mohäärisegu.

  Ühtäkki avastasin et pesamuna on vahepeal otsustanud pikemaks sirguda ja mõned lasteaiariided napiks jäänud. Oma osa mängib vist ka see, et neid lasteaias käimise riided saavad kogu aeg vatti ja mulle tundub et enamuse ajast on nad kas pesus või kuivavad. Neid läheb esimesel aastal ikka palju. Ja ennem kui nr. suuremad riided lasteaias kasutusse lähevad, tuleb ära teha veel üks töö. Sildistamine. Olen sellega juba nii harjunud, et kirjutasin ka 5. klassi poisile automaatselt nimed riiete sisse. Noh ega halba ka ei tee.
  Sel aastal olen enda jaoks avastanud triigitavad ja kleebitavad nimesildid. Neid saab ise kujundada ja need on nii vahvad! Kuigi ma tellisin neid mitmes mõõdus, kasutan enim just kõige väiksemaid.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar