esmaspäev, 2. oktoober 2017

Peretripp Soome

       Meie sellesuve 2 päevane Soome külastus. Eesmärgiks oli käia kohe ära Serena veepargis ja siis maanduda lähedal asuvas hotellis. Järgmine päev aga niisama ringi           vaadata.  Kuna ilm meid just väga ei soosinud, jäi Serena külastus teisele päevale.                                                                                                       

      Esimene peatus Ikea, et veidi shopata ja keha kinnitada.


    Angry Birds Puisto Oitaa järve ääres. Siin me tegime paar aastat tagasi pikema ujumispeatuse. Sel suvel olid aga hoitavad sildid väljas, et sinivetikate oht :( Ilm polnud ka muidugi ujumiseks kiita. Ja 2 aastat tagasi sama mänguväljaku ääres. Praegu on neid vanu pilte nii vahva vaadata:)
 Hotelliks valisime seekord jälle Korpilampi, mis asub Helsingist väljas, Serena veepargi vahetus läheduses. Korra ööbisime seal 2 aastat tagasi ja kuna see tundus nii vahva ja mõnusa asukohaga hotell, siis valisime jälle selle. Hotell asub järve ääres ja ümber selle on mõnus matkarada. Lisaks on seal mõnus SPA osa saunade ja basseinidega külastajatele kasutada. 


Alumine 2 a. tagasi 

 

   Basseinis ujumise vahepeal sai mõne mustika õues nopitud.  

 
 
 

Meie jaoks väga oluline mängutuba :)
Ja 2 a.tagasi samadel radadel...
Ainult et siis oli reisi eesmärgiks ehitusmessi külastus Vantaas.                             Väsinud veekeskuse külastajad :)


 Teel sadamasse nuiasin välja peatuse, et minna lupiinidega pildile. Mulle lihtsalt meeldivad  need nii väga!
    Meie väsimatu tantsulõvi tagasisõidul.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar