pühapäev, 2. august 2020

Meie Palanga vol.2


Teine päev alagas veidi sombuse ilmaga.

Alustuseks tegime tiiru turul siis suundusime promenaadile.

Ja siis jäi meile teele ette velode laenutus. Lastele mõte meeldis, saime issi ka nõusse ja sõit võis alata. Pealegi oli meil nüüd katus pea kohal, kuna iga hetk tõotas tulla vihma.

Päris äge oli ja tunnike läks lennates. Närvirakke kulus ka, sest Mattiasele hakkas juhtimine hirmsasti meeldima. Mina aga kartsin kaasliiklejate pärast.

Kulgesime mere ääres ja külastasime merevaigumuuseumi.

Edasise päeva veetsime põhimõtteliselt Dinosauruste pargis. 

Kuna meil oli kaasas kaks nooremat last, kellele sellised pargid veel huvi pakuvad, siis ei kiirustanud neid tagant ka. Ivor poleks raudselt seal nii kaua olla tahtnud. Nii et hea kui lastel veel ühised huvid - ronimine ja turnimine.

Sekka dinosaurusi ka.

Täpiks i-peale oli 5 kinokülastus ja tagurpidi maja. Ma pole vist ammu kinos niimoodi karjunud. Või õigemini mitte kunagi. Väga uudne kogemus oli, eriti peale dinosaurusi. Ütleme nii, et kui sul ikka jalge ümber miskit siugleb ja õhku näkku puhutakse, siis pole see mitte teps hea tunne ;)

Nida poolsaarele ei hakanud minemagi. See jääb ilusamat ilma ootama.

Põikasime Klaipedas läbi hoopis suurest ja hirmus igavast ostukeskusest. Ise ka ei tea miks sinna tundus hea mõte minna olevat.

Seal pargis oli ka nn. väike loomaaed, kuhu kõndisid sisse ja sai paitada küülikuid ja alpakaid.Kolmandal päeval külastasime merevaigumuuseumi, nautisin roosiaeda ja kulgesime mere ääres. Muuseumisse sisse ei hakanud minema. Esiteks polnud meil maske käepärast ja otsustasime et aeg ja olukord on selline, kus viibime siseruumides võimalikult vähe.

Tagasiteel külastasime ristimäge. See oli omaette elamus. Kui eemalt vaadates ei saanud aru et mis mägi, siis lähemale jõudes ja üles minema hakates oli ikka päris võimas.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar