laupäev, 16. jaanuar 2021

Külm ja karantiin


 Lõpuks on talv Pärnusse jõudnud. Selles mõttes, et ikka päris talv oma lume ja krõbedate ilmadega. Kauaoodatud lumi hakkas sadama eelmine nädalavahetus ja seda muudkui sadas ja sadas. 
 Alul ei suutnud Mirtel õnne uskuda ja oli enamus päevi hästi kaua väljas, sest äkki sulab lumi hommikuks ära. Nüüdki veel küsib hommikuti kas lumi on ikka veel maas :) Või siis käib kontrollimas kas on juurde sadanud ;) 

 Täna läksime koos ennelõunat õue talveilma nautima aga mina andsin varsti alla. Külm hakkas. Sest väljas näitas -13 c korralikku krõbedat talveilma. Mirtelil ei olnud muidugi probleemi veel tunnike lumes möllata.

 Koos krõbedate talveilmadega algas minu karantiin. Minu jaoks päris õigel ajal. Ei pea hommikuti autot lume alt välja kaevama ja sulatama. Kodus aknast vaadates tundub külm talveilm päris mõnus.

 Tegin Mirtelile ka lasteaiast mõned popipäevad ja nii on meil mõnusad pikad hommikud olnud. Saan kohvitassiga kohe töölauataha maanduda. Kodukontori rõõmud.

 Tegin testi ka kohe igaks juhuks ära. Negatiivne. Kohe kergem tunne oli lapsed kooli saata ja nende toas rahulikult tööd teha. 

'                         Unevalvur
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar