Teisipäev, 7. detsember 2021

Pakane

 Teine advent saabus korraliku käreda pakasega.

Nüüd on seda lund ja külma juba nii palju et harju või ära. Selline -5 tundub lausa soe.

Vahest ma ikka imestan, kui palju jõuab teha ühe päevaga. Just vaba päevaga. 

Kui ma hommikul lastele ette lugesin, mis kõik täna plaanis on, siis isegi Mirtel vaatas mind kahtlevalt.

Aga vot õhtuks oli kõik plaan ellu viidud :)

Põhiline eesmärk oli kuusk tuppa tuua ja piparkooke teha. Selline klassikaline 2 advent. Ja kaneelilõõtsa muidugi ka. Ilma selleta nagu polekski õige advendiaeg ju :)

Uisutama tahtsime ka minna. Väljas oli -12, mõtlesime et kes see ikka sellise külmaga uisutab, aga liuväljal oli meeletu järjekord. Loobusime kohe sellest mõttest ja läksime hoopis munamäele kelgutama.
Päeval ostsime mõned kuulid kuusele juurde. See aasta tundub et vanaroosa on just see värv mis silma jääb ja käsi üles leiab. Mooses tegi tühjaks jäänud ehtekasti kohe endale pesa. Nii kaua keerutas enda kastis, kuini servad järgi andsid ja ta sisse mahtus.Laupäeval käisime Mirteliga maal talvemõnusid nautimas ja poistel järel. Nii mõnus on maale minna, kui tuba soojaks köetud:) Et ikka nii kiiresti praegu pimedaks läheb! Selleks et kitsejälgi aeda vaatama minna, tuli meil laternamatk ette võtta 😄
Uisutama jõudsime hoopis esmaspäeval, kui külma oli kuskil -16C või rohkemgi. Tundus veidi hirmutav, aga Mirtel käis nii hirmsasti peale, et läksime. Rahvast oli tõesti vähe aga kauem kui 1h väljas olla poleks suutnud, sest niii külm oli!!! Mirtelil olid lõpuks juuksed lausa härmas. Hea et ma talle külmakaitsekreemi enne rohkelt näkku määrisin.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar